CEREMONIÁLNÍ KAKAOVÁ PASTA Aramis

Novinka

Kakao je skvělým prostředníkem na cestě ke znovuobjevení primární radosti ze života a naší vnitřní síly. Otevírá srdce, ale k ničemu nenutí a nepřebírá nad námi kontrolu, jak se děje u mnoha látek silně měnících vědomí. To otevření je velmi jemné. Energie, štěstí a porozumění vlastním emocím.


Ceremoniální Kakao posiluje vibrace srdeční čakry, a skrze srdce vnímáme hlas duše.

Kakaová medicína – láska je živá bytost, její trvanlivost v lednici je úměrná pozornosti kterou jí věnujete, průměrně 2 týdny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aramis Hynek o přípravě:

Kakaová pasta Aramis je připravována vždy čerstvá v očištěném, harmonickém vnitřním i vnějším prostoru, v slavnostním propojení s duchem kakaa a bylin.

Připravuji ho ze 2 druhů peruánského bio kakaa, ceremoniálního kakaa od ekvádorských indiánů, kakaového másla a kokosového oleje, různých druhů rostlinného koření, včetně chilli, které rozvede vibraci kakaa v těle, emocích a energiích. Důležitou roli hrají české, ručně sbírané byliny, které přichází do kakaové pasty ve formě čaje, s nímž je rozmíchána na pastu. Černý bez květ, kopřiva dvoudomá i hluchavka, řebříček, jitrocel, pampeliška, jahodník, meduňka, máta, levandule, mateřídouška, eleuterokok - sibiřský ženšen, dubová kůra, hřebíček, skořice, a další, složení bylin v čaji je různé, intuiční, stejně jako poměry kakaa, tuku, koření a dalších ingrediencí, jako je Macca peruánská, kokosové mléko, panela nebo kokosový cukr, čerstvá pomerančová šťáva.

Přípravu uzavírám hrou na šamanský buben, tibetskou mísu, chřestidla, indické činelky, zvonkohru Koshi, kalimbu, tibetský zvonec.. Zvukové vibrace nejen že se otiskují do kakaové medicíny, ale pomáhají mi v propojení s vědomím Sebe a Kakaa, pročišťují a harmonizují prostor.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení